Isıtma ve yanma arasındaki farkı görmek mümkün müdür?

IQOS piyasaya sürülmeden önce, ürün birçok testten geçti.

Bunlardan birinde, özel bir gösteri makinesi kullanan bir İsviçre PMI Araştırma ve Geliştirme Merkezi’ndeki bilim adamları, bilim adamları, IQOS kullanırken çıkan sigara dumanını aerosolle karşılaştırdılar. Makinenin bir tarafına bir sigara, diğer tarafına da IQOS yuvasına bir çubuk sokuldu. Demo makinesi bir sigarada yanmayı sürdürdü, elde edilen duman ve buharı bir laboratuvar cam elyaf filtreden geçirdi ve şeffaf bir şişede topladı. 10 kullanımdan sonra, sonuç karşılaştırıldı: sigara dumanından çıkan beyaz filtre sarı plak ile kaplanırken, IQOS kullanılarak üretilen buhara maruz kalan filtre neredeyse değişmeden kaldı.

Ayrıca, deneyin sonunda, ilk şişe tamamen yoğun dumanla doluydu, ikincisi pratik olarak saydam kalmıştı. Gerçek şu ki, IQOS buharı esas olarak su, gliserin ve nikotin içerir. Çok hızlı bir şekilde dağılır ve sigara dumanına kıyasla kıyafetlerde, ellerde ve saçlarda daha az koku bırakır. Herkes bu deneyi Moskova ve St. Petersburg’daki IQOS markalı mağazalardan birinde yapabilir.

Benzer bir çalışma şehrin sokaklarında da yapıldı. Bunun için, yetişkin gönüllülerine sigara içenlerin sigaraya sürüklenmesi ve dumanı özel bir filtreye vermesi önerildi. IQOS ile de aynısını yapmak zorunda kaldılar.

İlk durumda, beyaz filtreden geçen duman üzerinde sarı bir yoğunlaşma bıraktı, ikinci IQOS filtresi neredeyse değişmeden kaldı.

Yayınlayan

Iqos Heets Sigara

Iqos heets amber, bronze, purple, yellow, marlboro ve tum diger cesitlerinin satisi. Iqos 2.4 ve 3 Multi satislarimiz da mevcuttur. Kent Glo cihaz ve sigara satislari icin de lutfen asagidaki adresini ziyaret edin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s