IQOS tütün ısıtma sistemi nasıl çalışır?

Yanma ile ısıtma arasında bir fark var mı? Sıcaklık kontrolü neden bu kadar önemli? HeatControl ™ teknolojisi tütünün ısınmasına neden olarak zararlı maddelerin oluşumunu azaltır

Yanma ile ısıtma arasında bir fark var mı? Onu kendi gözlerimle görebilir miyim?

Sıcaklığın doğadaki rolünü sık sık düşünmüyoruz, ancak ısının gücü gezegenimizdeki birçok süreci etkiler, ısıtır ve besler. Bilim adamları bunu, yıllar önce, birçok teknolojinin temeli olarak sıcaklığın kontrolünü alarak gerçekleştirdiler. Örneğin, kumdan ve elmastan grafitten cam elde etmek için sıcaklık aşırı derecede arttırılmalıdır. Bazen, aksine, sıcaklığın düşürülmesi gerekir. Bu fikir, Philip Morris International’a (PMI), 7 milyondan fazla sigara içen kişinin hayatını değiştiren yenilikçi bir IQOS ısıtma sistemi oluşturma konusunda ilham verdi.

Yanma ile ısıtma arasındaki farkın ne olduğunu ve sıcaklık kontrolünün neden bu kadar önemli olduğunu daha detaylı olarak anlatıyoruz.

* PMI 2019 Nisan ayı iç tahminlerine göre, anketin son 7 günü içinde vakaların en az% 70’inde IQOS kullanan yetişkin tüketiciler dikkate alınmıştır.

Yayınlayan

Iqos Heets Sigara

Iqos heets amber, bronze, purple, yellow, marlboro ve tum diger cesitlerinin satisi. Iqos 2.4 ve 3 Multi satislarimiz da mevcuttur. Kent Glo cihaz ve sigara satislari icin de lutfen asagidaki adresini ziyaret edin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s